0216 499 1 666 Whatsapp Destek E-posta Gönder
Aweb Yazılım Aweb Yazılım

Google SEO Hizmeti

Site içeriklerinin SEO uyumlu hale getirilmesi, dış link alınması, raporlama ve takip

Google SEO çalışmaları web sitenizi arama sonuçlarında üst sıralara taşır ve daha fazla ziyaretçiye ulaştırır.

Reklam hizmeti ile kıyaslandığında daha uzun süreli ve daha verimli olan bir çalışmadır. Reklam ile birlikte de yapılabilir.

  • + Site SEO Analizi
  • + Site İçi Düzeltmeler
  • + Rakip ve Kelime Analizi
  • + İçerik Zenginleştirme
  • + Backlink Oluşturma
  • + Aylık Sıra Raporlama
Google SEO Hizmeti
Google SEO Hizmeti
01
Site
Analizi

Site içi SEO analizi, geliştirme önerileri ve düzenlemeler

02
Rekabet
Araştırması

Sektörel rekabetin analizi ve anahtar kelimelerin belirlenmesi

03
İçerik
Zenginleştirme

Site içeriklerinin çoğaltılması, backlink oluşturmalar ve hata kontrolleri

04
Sıra
Raporlama

Aylık olarak kelime sıralamasının raporlaması ve analizler

Google SEO çalışması ile her zaman rakiplerinizin bir adım önünde olun.

google-seo-2 Service shape image

Google SEO hizmeti, bir web sitesinin Google arama sonuçlarında daha üst sıralarda görünmesini sağlamak için kullanılan önemli bir dijital pazarlama stratejisidir. Bu hizmet, web sitesinin içeriğini optimize etme, anahtar kelimeleri araştırma, teknik SEO iyileştirmeleri yapma, backlink oluşturma ve sürekli izleme ve analiz gibi çeşitli adımları içerir.

Google SEO, web sitesinin organik trafiğini artırma, online görünürlüğünü yükseltme ve hedeflenen anahtar kelimelerde daha üst sıralarda yer alma amacı taşır. İyi bir SEO stratejisi, uzun vadeli çevrimiçi başarı için temel bir unsurdur ve işletmelerin web varlıklarını güçlendirmelerine katkı sağlar.

FAQ Image

Google SEO Hizmeti Sık Sorulan Sorular

SEO, "Arama Motoru Optimizasyonu"nun kısaltmasıdır. Web sitenizin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılmasını ve sıralamada yükselmesini sağlayan teknikler ve stratejilerin bütününü içerir.

SEO, web sitenizin daha fazla organik trafik çekmesine, hedef kitlenizin sizi bulmasına ve rekabetin önünde olmanıza yardımcı olur. Bu da daha fazla potansiyel müşteri ve iş fırsatı anlamına gelir.

On-Sayfa SEO, web sitenizin içeriği, başlıkları, meta açıklamaları gibi sayfa içi faktörlere odaklanırken, Off-Sayfa SEO, sitenize yönlendiren bağlantılar gibi sayfa dışı faktörlere odaklanır.

Anahtar kelime araştırması, hedef kitlenizin web'de hangi terimleri kullandığını ve bu terimlerin sıralamalarını belirlemenizi sağlar. Bu, içerik stratejisi oluştururken ve optimize edilmiş içerikler oluştururken kritik öneme sahiptir.

SEO sonuçları, birçok faktöre bağlı olarak değişir ve genellikle uzun vadeli bir yatırım gerektirir. İyileşmeler genellikle aylar veya hatta yıllar alabilir.

Google Ads, reklam verenlerin reklamlarını belirli anahtar kelimeler için ödeyerek üst sıralarda göstermesini sağlayan bir reklam platformudur. SEO ise organik (ücretsiz) arama sonuçlarında üst sıralarda görünmeyi hedefler.

SEO stratejileri, Google'ın algoritmaları ve web trendleri değiştikçe güncellenmelidir. Güncel kalmak için SEO haberlerini takip etmek, analizler yapmak ve gelişmeleri izlemek önemlidir.

Uzun süreli çalışma ve işinizi büyütme konusunda her zaman tutkuluyuz.


Bizim için en önemli konular; ortaya çıkacak işin kalitesi ve müşterimizin memnuniyetidir.

Markalarınızı birlikte büyütüyor ve sürekli hizmet sağlıyoruz!

Özel Yazılım

Özel Yazılım

Gerçek hayattaki iş süreçlerinizin tümünü özel bir yazılımla destekleyerek çalışma hızınızı arttırıyoruz, verimliliği yükseltiyoruz ve insan hatalarını minimuma indiriyoruz.

Kurumsal Tasarım

Kurumsal Tasarım

İşinizi en iyi şekilde anlatan web sitesi, e-ticaret sitesi, katalog, broşür, kurumsal kimlik gibi görsel çalışmalarla kaliteli bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Satışlarınızı arttıracak tüm güncel yöntemleri kullanarak, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları, Google Ads reklamları ve SEO çalışmaları ile sizi yukarılara taşıyoruz.

BİZİMLE PAYLAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Yeni projeniz hakkında daha fazla şey duymak isteriz.