0216 499 1 666 Whatsapp Destek E-posta Gönder
Aweb Yazılım Aweb Yazılım

Google Ads Reklamı

Google Ads hesabınızın oluşturulması, reklamların ayarlanması, optimizasyon ve düzenli olarak takip edilmesi

Google Ads hesabınızı oluşturuyor, onayları alıyor ve yayına hazır hale getiriyoruz.

Reklam metinleri, görselleri ve kısa video içi reklamların tüm içeriklerini biz hazırlıyoruz.

  • + Metin Reklam
  • + Görsel Reklam
  • + Video Reklam
  • + Remarketing
  • + Dönüşüm İzleme
  • + Raporlama
Google Ads Reklamı
Google Ads Reklamı
01
Reklam
Hesabı

Reklam hesabınızın oluşturulması ve onayların alınması

02
Reklam
Oluşturma

Reklam metinlerinin ve görsellerinin hazırlanması, yüklenmesi

03
Strateji
Oluşturma

Reklam stratejisi, hedef kelimeler, maliyet optimizasyonu

04
Takip
ve Raporlama

Reklam hesabınızın takibi, ödemelerin kontrolü ve raporlama

Google aramaları ve video reklamları ile daha çok müşteriye ulaşın.

google-ads-reklami-2 Service shape image

Google Ads yönetimi, reklamverenlerin Google'da daha görünür olmalarını sağlayan önemli bir dijital pazarlama stratejisi olan Google Ads'in etkili bir şekilde kullanılmasını içerir. Bu süreç, reklam kampanyalarının planlanması, anahtar kelime araştırması, reklam metinlerinin oluşturulması, bütçe yönetimi, hedef kitle belirleme ve reklam sonuçlarının izlenmesi gibi adımları içerir.

Google Ads optimizasyonu ile reklam kampanyalarını sürekli olarak iyileştirmeyi ve en iyi sonuçları elde etmeyi sağlar. Anahtar kelimelerin daha iyi seçimi, reklam metinlerinin optimize edilmesi, bütçe yönetiminin iyileştirilmesi ve hedef kitleye daha iyi odaklanma gibi stratejik adımları içerir. Böylece reklam performansını artırma ve dijital pazarlama stratejilerini geliştirme fırsatı sunar.

FAQ Image

Google Ads Reklamı Sık Sorulan Sorular

Google Ads, Google'ın reklam platformudur. İşletmeler ve reklam verenler, Google Ads'i kullanarak reklamlarını Google'da ve Google'a ait partner web sitelerinde göstererek çevrimiçi görünürlüklerini artırabilirler.

Google Ads, reklamverenlerin belirli anahtar kelimeleri hedefleyerek veya hedef kitle seçenekleri kullanarak reklamlarını belirli bir hedef kitleye göstermelerini sağlar. Reklamverenler, belirli anahtar kelimeler için teklif verir ve en iyi teklif verenlerin reklamları, ilgili arama sonuçlarında veya web sitelerinde görüntülenir.

Google Ads reklam maliyetleri, anahtar kelime rekabetine, anahtar kelime popülaritesine ve reklamın kalitesine bağlı olarak değişir. Reklamverenler, her tıklama başına ödemeleri gereken bir maliyet belirler ve bütçelerini ayarlar.

Google Ads'te metin reklamları, görsel reklamlar, video reklamlar, uygulama reklamları ve alışveriş reklamları gibi çeşitli reklam türleri oluşturulabilir. Her reklam türü, farklı hedeflere yönelik olarak kullanılabilir.

Google Ads reklamlarının performansını ölçmek için çeşitli metrikler kullanılır. Bu metrikler arasında tıklama oranı (CTR), dönüşüm oranı, reklam maliyeti, reklam kalitesi puanı ve dönüşüm değeri gibi faktörler bulunur. Google Ads paneli, reklamlarınızın performansını izlemek için kullanabileceğiniz birçok araç sunar.

Reklam kampanyalarını optimize etmek için anahtar kelimeleri düzenli olarak gözden geçirin, reklam metinlerini iyileştirin, hedef kitle seçeneklerini ayarlayın, bütçeyi optimize edin ve performans verilerini kullanarak reklam stratejisini ayarlayın. A/B testleri de kampanyalarınızın performansını iyileştirmenize yardımcı olabilir.

Google Ads reklam kampanyaları başlatmak için Google Ads hesabı oluşturmanız ve ardından hedef kitlenizi, anahtar kelimelerinizi ve reklam metinlerinizi ayarlamanız gerekir. Daha sonra kampanyanızı etkinleştirebilir ve izlemeye başlayabilirsiniz. Unutmayın ki kampanyalarınızı düzenli olarak yönetmek ve optimize etmek başarınızı artırmak için önemlidir.

Uzun süreli çalışma ve işinizi büyütme konusunda her zaman tutkuluyuz.


Bizim için en önemli konular; ortaya çıkacak işin kalitesi ve müşterimizin memnuniyetidir.

Markalarınızı birlikte büyütüyor ve sürekli hizmet sağlıyoruz!

Özel Yazılım

Özel Yazılım

Gerçek hayattaki iş süreçlerinizin tümünü özel bir yazılımla destekleyerek çalışma hızınızı arttırıyoruz, verimliliği yükseltiyoruz ve insan hatalarını minimuma indiriyoruz.

Kurumsal Tasarım

Kurumsal Tasarım

İşinizi en iyi şekilde anlatan web sitesi, e-ticaret sitesi, katalog, broşür, kurumsal kimlik gibi görsel çalışmalarla kaliteli bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Satışlarınızı arttıracak tüm güncel yöntemleri kullanarak, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları, Google Ads reklamları ve SEO çalışmaları ile sizi yukarılara taşıyoruz.

BİZİMLE PAYLAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Yeni projeniz hakkında daha fazla şey duymak isteriz.