0216 499 1 666 Whatsapp Destek E-posta Gönder
Aweb Yazılım Aweb Yazılım

Özel CRM Yazılımı Nedir?

Kategori Blog

Tarih 2021-01-06

Özel CRM Yazılımı Nedir?

CRM Nedir?

 

Bir işletmedeki en değerli iki varlık, çalışanlar ve müşterilerdir. Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), iki ajansı çalışan ilişkilerini güçlendirebilecek ve böylece müşterilerle iş ilişkilerini güçlendirebilecek ortak bir platforma yerleştirir.

 

CRM yazılımı, satış sonrası destekten müşteri ile ilgili süreçlere kadar müşteri ile ilgili tüm süreçleri kapsayarak tüccarların müşterilerini daha iyi anlamalarına yardımcı olur. Mevcut müşteri kitlesi ile ilgili tüm bilgilerin sisteme girilmesi ile doğru verilere dayalı ve otomatik olarak güncellenen bir firma hafızası oluşturmak mümkündür. Bu nedenle, iş ekibi değiştirilse bile bilgiler korunur ve müşterilere kaliteden ödün vermeden hizmet sağlanabilir.

 

Mevcut müşterilerin ve potansiyel müşterilerin daha iyi tanınması, kampanyaları, fiyatlandırmayı veya özel teklifleri planlamayı da kolaylaştırır. CRM yazılımının ve kurumsal kaynak planlamasının (ERP) entegrasyonu, kurumun genel iş sürecini iyileştirdi ve aynı zamanda veri tutarlılığını iyileştirdi.

BİZİMLE PAYLAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Yeni projeniz hakkında daha fazla şey duymak isteriz.