Kurumsal

aweb. olarak 2007 yılından bu yana sektörde yaklaşık 12 yıldır hizmet vermekteyiz.

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, yönetim panelli web siteleri, SEO, sosyal medya yönetimi, dijital reklam ve hosting konularında anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Her Zaman En Yeni Teknolojiyi Kullanıyoruz

Profesyonel ya da açık kaynak kodlu yazılım altyapıları kullanarak tüm isteklerinizi kendi bünyemizde gerçekleştirebiliyoruz. Geliştirdiğimiz responsive (mobil uyumlu) arayüzler sayesinde uygulamalarınızın tüm cihazlarda düzgün görüntülenmesini sağlıyoruz.

Baştan Sona Anahtar Teslim Çözümler

Profesyonel olarak Web Tabanlı Yazılım, B2B/B2C, CRM, Özel Yazılım, Mobil Yazılım, Sosyal Medya Yönetimi, Google reklamı, SEO, Sunucu Kiralama, Hosting, Tasarım, Fotoğraf ve Video Çekimi, Animasyon, 360 video, Sanal Gerçeklik uygulamaları hazırlıyoruz.

 

TARİHÇE
2007-2018

aweb. olarak yılların bize verdiği yazılım, tasarım ve internet tecrübelerini müşterilerimize aktarıyoruz. Hedefimiz her zaman "A" kalite hizmetler üretmek ve sizlere sunmaktır.

2018 -

Yeni Ofisimizdeyiz
İstanbul Ataşehir'deki yeni ofisimizde daha büyük bir ekiple yolumuza devam ediyoruz. Ayrıca bu yıl SiteMoby - ShopMoby - awebCRM - eYerel gibi bir çok yeni projemizi yayına açtık.

2017 -

10 Yaşındayız!
10 yıldır yazılım sektöründe özgün sistemler üretmekle uğraşıyoruz. Doğrudan / dolaylı müşteri sayımız 1000+ oldu ve büyümeye devam ediyor. Bizim için müşteri sayısının niceliği değil, niteliği ve memnuniyeti her zaman ön plandadır.

2016 -

Sanal Gerçeklik ve 360 Video
VR headset ile izleyebileceğiniz içeriklere daha fazlasını katmak amacıyla 360 Videom adında bir marka oluşturduk. Sanal Gerçeklik (VR) ve Artırılmış Gerçeklik (AR) konularında ARGE çalışmaları yapmaya başladık.

2015 -

aweb. ismi ve MVC Dönüşümü
Daha önce Site Fabrikası olarak verdiğimiz hizmetlerin tümünü AWEB Yazılım & Danışmanlık adı ile vermeye devam ediyoruz. Ayrıca bu yıl SN2 panelimizi .NET 4.5 ile MVC5 kullanarak yeniden yapılandırdık.

2014 -

Yurtdışı Hizmetleri ve Çeviriler
Uluslararası firmalara yazılım ve danışmanlık hizmetleri vermeye başladık. Ayrıca yurtdışındaki bazı gelişmiş yazılımları Türkçe 'ye çevirerek müşterilerimizin kullanımına sunduk.

2012 -

Greenpeace Tablet ve Greenport Projesi
Bu büyük projede önce Türkiye 'deki yüzyüze destekçi birimleri için tablet uygulaması geliştirdik ve 300 'e yakın cihazda hala kullanılıyor. Daha sonra Greenpeace Akdeniz ofisi için finansal raporlama, bütçeleme, insan kaynakları yönetimi, avans ve harcama yönetimi gibi özel uygulamalar geliştirdik.

2011 -

Yeni Ofisimiz ve Site Fabrikası 'nın Yükselişi
Site Fabrikası markamızın tescili, yeni ofisimizin açılışı ve bir yıl içerisinde 110 'dan fazla hazır site şablonu ile pazara hızlı bir giriş yaptık. SN2 Yönetim Paneli ile geliştirilen web sitelerinde, müşterilerimiz kendi sayfalarını yönetebilir duruma geldiler.

2007 -

Kuruluş ve Gelişim Aşaması
Bu yıl kurulan firmamız ile yazılım sektöründeki 10 yıldan fazla olan tecrübemizi müşterilerimize aktarmaya başladık. Önümüzdeki yıllarda Office 1 Superstore, Güçlü Kırtasiye, Büroma gibi sektörün önde gelen firmalarının B2B / B2C altyapılarını hazırladık.
Hamdi EKMEN

aweb. Kurucu & Yönetici

aweb. olarak 1999 yılından beri yaklaşık 20 senedir yazılım sektöründe edindiğimiz tecrübemizi müşterilerimize güven olarak aktarıyoruz.

Kurucumuz Hamdi EKMEN; T.C. Karayolları, Hava Harp Okulları, Colin's Jeans, Levi's Strauss, Office1 Superstore, Güçlü Kırtasiye, Büroma, Greenpeace Akdeniz gibi büyük kurumların özel yazılım projelerinde deneyim kazanmış ve 2007 yılında AWEB YAZILIM VE DANIŞMANLIK adıyla siz değerli müşterilerine kaliteli ve kesintisiz hizmeti sunmaya başlamıştır.

İlk günden beri önceliğimiz;, Güven ve zamanında iş teslimi ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

Bugün 1000 'e yakın tamamlanmış projemiz ve 500 'den fazla mutlu müşterimiz ile sizleri de bu mutluluğa dahil etmek istiyoruz.