3D Ürün Modelleme

3D Ürün Modelleme


3D Modelleme

 

3D boyama teknikleri kullanılarak oluşturulmuş gerçek kaliteli fotoğrafları kullanarak ürünlerinizin reklamını profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz. Çizdiğimiz resimler çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.

 

Katalog sayfalarında, web sitelerinde ve diğer birçok iş alanında kullanılır. Her alanda olduğu gibi, İnternetin de iş dünyası üzerinde büyük bir etkisi var. Şirketler ürünlerinin reklamını yapar ve web siteleri aracılığıyla müşteri ağlarını genişletir.

 

Ancak ürün reklamcılığında en önemli sorunlardan biri 3 boyutlu ürün görselleştirmesidir. Ürün fotoğrafçılığı her zaman istediğiniz göz alıcı sonuca sahip olmayabilir. Bu nedenle ürünlerini pazarlamak isteyen firmalar, üç boyutlu haritalar oluşturan firmalarla çalışmakta ve bu sorunları çözmektedir. 3B harita oluşturan şirketlerle anlaşan müşteriler, ürünlerinin 3 boyutlu çizimlerine sahip olur ve bunları web sitelerinde, ürün kataloglarında ve benzeri birçok ortamda kullanır.

 

3D boyama günümüzde birçok sektörde kullanılmaktadır. Çalıştığımız ana alanlar:mobilya modelleme, araba modelleme, araba parça modelleme, mobilya aksesuar modelleme ve. Genel olarak bu tip 3 boyutlu modelleme ve tasarım çalışmalarına 3 boyutlu ürün çizimi denir.

Validation error occured. Please enter the fields and submit it again.
Thank You ! Your email has been delivered.