YOUTUBE VİDEO REKLAM

Aweb, Google Yetkili İş Ortağı ile hedef kitlenize doğru yerde, en uygun fiyatlarla, doğru planlama, lokasyon ve bütçe ile ulaşabilirsiniz.

  NEDİR?

Youtube Video Reklamı

 

Aweb, Google Yetkili İş Ortağı ile hedef kitlenize doğru yerde, en uygun fiyatlarla, doğru planlama, lokasyon ve bütçe ile ulaşabilirsiniz.

 

Düzenlenmiş videolar ile veya işletmeniz tarafından kolayca erişilebilir olan, gerçek kitlenizden on binlerce kullanıcının YouTube tanıtım videolarını web sitesinde en çok ve en çok ziyaretçinin olduğu web sitesinde izlemesini sağlayabilirsiniz. Bir günlük açık hava reklamcılığı pahasına dünya ile etkileşim kurun. Ayrıca, 30 saniyenin altındaki etkileşimler için ücretlendirilmezsiniz.

 

Bir kullanıcı, YouTube'da bir video izlemeden önce isteğini video arama kutusuna girer. Sonuç olarak, dilerseniz videonuz ilk olarak reklamlar bölümünde görüntülenecektir. Video reklamınızı tıklayan kullanıcı için ödeme yaparsınız. Bu YouTube reklam biçimi, arama sorgusunda gösterilen reklamlarla eşleşir.

 

Kullanıcının istediği videoyu izlediğini varsayalım. YouTube video reklamınız film arasında veya filmden önce görünebilir. Filminiz başladığında ilk 5 saniyeyi alır. 5 saniye sonra kullanıcı isterse duyuruyu iptal edebilir. Bu 5 saniye için ödeme yapmazsınız. Ancak bu 5 saniye içinde kullanıcı logonuzu görür.

 

Reklamı 6 saniyede atlamak yerine 29 saniyede izlemeyi bırakırsanız herhangi bir ücret ödemezsiniz. 30 saniye veya daha uzun süre izlenen filmler ücretlendirilecektir. YouTube reklamları çok ekonomiktir. Maksimum 30 saniye veya daha uzun süreli her ziyaret için veya arama sonuçlarında gösterilen video reklamınız için 5 ila 10 sent ödersiniz. YouTube'da reklam vermek için bizimle iletişime geçin.

 

BU HİZMETİ PAYLAŞIN
Validation error occured. Please enter the fields and submit it again.
Thank You ! Your email has been delivered.