Sosyal Medya Tasarım ve Yönetim Kampanyası

Aylık düzenli sosyal medya tasarımı ve otomatik paylaşım sadece 500 TL!

  NEDİR?

SOSYAL KAMPANYA!

AYDA 10 PAYLAŞIM, HAFTADA EN AZ 2 PAYLAŞIM
AYLIK 1000 TL yerine 500 TL

  

HEMEN BAŞLAYIN!

    

AWEB & SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Facebook, Instagram ve Twitter gibi uygulamalar ile birlikte hayatımıza giren sosyal medya, günümüzde son derece etkili araçlar olarak görülüyor.

Milyonlarca kişiye ulaşmada önemli görevler üstlenen uygulamalar, aynı zamanda marka gelişiminde de rol oynayabiliyor.

Hayatımızın içerisinde bu kadar girmesi nedeniyle tüm markalar, sosyal medyaya ilişkin daha fazla görev veriyor. Peki, sosyal medya yönetimi üzerinde nelere dikkat edilmeli?

İş Pazarlaması

İş pazarlaması, bizimle ile çalışmanızın sağlacağı en önemli faydalardan biridir. Etkili stratejiler oluşturarak, şirketinizin ürün ve hizmetlerini tanıtıyoruz. Pazarlama, bizim ana fonksiyonumuzdur. Mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın varlığını yönetiyoruz.

Müşteri Çekmek

İşinizin ne kadar büyük veya küçük olduğunun bir önemi olmaksızın, bizler markanıza konsantre olup, onu daha fazla erişebilir hale getiriyoruz. Bunun için, sosyal medya faaliyetlerini yürütmek, içerik yaratmak, paylaşım yapmak, beğenmek ve tweet atmak için birden fazla sosyal medya yöneticisi ile çalıştırıyoruz. Burada vurgulanmak istenen, ziyaretçilerin dikkatini çekmek ve onları alıcı ve kalıcı müşteri haline dönüştürmek… Bu hizmet, bir web işi için trafik yaratmayı ve marka bilinirliğini arttırmak için yardımcı olacağı gibi bütün bunlar, tabii ki size daha fazla müşteri dönüşü olmasını sağlayacaktır.

Rekabet Yönetimi

Rekabetçi ortamları yönetmek sizin ön plana yerleşmeniz açısından önemli bir konudur. Biz yalnızca markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmakta değil, eşit veya benzer tanınmışlığı bulunan diğer markaların önüne konumlandırmakta gücümüzü kullanmaktayız.

Kısa Sürede Hedefe Ulaşmak

Bizlerin nihai hedefi, işletmenizin kendi markalarını sosyal medya kanallarında kısa bir sürede etkili bir şekilde tanıtmaktır. Pazarlama sürecinin zaman alıcı fakat gerekli bölümü için bizlerden destek alarak işletmenize kaliteli mal ve hizmet sağlamak gibi en iyi yaptığımız şeylere odaklanmanıza izin verir ve böylece işletmenize zaman ve para kazandırırız. Sosyal medya üzerinde markalaşma amacıyla bizimle çalışmanız işletmenizin, sosyal medya pazarlama işlerini profesyonellere bırakarak, içlerinde neyin en önemli olduğuna odaklanabilirsiniz.

 

Aweb ile En Etkili Şekilde Sosyal Medya Hesaplarınızı Yönetin. İşte Ayrıcalıklarınız;

"Ayda 10 Paylaşım, Haftada En Az 2 Paylaşım, Özgün Tasarımlar, Her Tasarımda Firmanızın Logosu ve İletişim Bilgileri, Özel Hashtag Çalışması."

  

 

BU HİZMETİ PAYLAŞIN
Validation error occured. Please enter the fields and submit it again.
Thank You ! Your email has been delivered.