ÖZEL CRM YAZILIMI

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), iki ajansı çalışan ilişkilerini güçlendirebilecek ve böylece müşterilerle iş ilişkilerini güçlendirebilecek ortak bir platfor

  NEDİR?

CRM Nedir?

 

Bir işletmedeki en değerli iki varlık, çalışanlar ve müşterilerdir. Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), iki ajansı çalışan ilişkilerini güçlendirebilecek ve böylece müşterilerle iş ilişkilerini güçlendirebilecek ortak bir platforma yerleştirir.

 

CRM yazılımı, satış sonrası destekten müşteri ile ilgili süreçlere kadar müşteri ile ilgili tüm süreçleri kapsayarak tüccarların müşterilerini daha iyi anlamalarına yardımcı olur. Mevcut müşteri kitlesi ile ilgili tüm bilgilerin sisteme girilmesi ile doğru verilere dayalı ve otomatik olarak güncellenen bir firma hafızası oluşturmak mümkündür. Bu nedenle, iş ekibi değiştirilse bile bilgiler korunur ve müşterilere kaliteden ödün vermeden hizmet sağlanabilir.

 

Mevcut müşterilerin ve potansiyel müşterilerin daha iyi tanınması, kampanyaları, fiyatlandırmayı veya özel teklifleri planlamayı da kolaylaştırır. CRM yazılımının ve kurumsal kaynak planlamasının (ERP) entegrasyonu, kurumun genel iş sürecini iyileştirdi ve aynı zamanda veri tutarlılığını iyileştirdi.

 

Hemen Teklif Alın


* Lütfen size ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.
İsim Soyisim:
E-posta Adresiniz:
Şirketinizin Adı:
Web Site Adresiniz:
Şehir:
Notunuz:
 
BU HİZMETİ PAYLAŞIN
Validation error occured. Please enter the fields and submit it again.
Thank You ! Your email has been delivered.