INSTAGRAM REKLAMI

Satışlarınızın artması için Instagram alanında reklamlarınızı veriyoruz.

  NEDİR?

Instagram’da Reklam Vererek İşletmenizi Güçlendirebilirsiniz
Son dönemlerde yoğun bir ilgi gören İnstagram, marka bilinirliliğin artırılması için en önemli platformların başında geliyor. İnstagram kullanıcıları arasında yapılan araştırmalara göre kullanıcıların % 60’ a yakını İnstagram sayesinde yeni ürünler keşfettiğini, % 75’i ise İnstagram’da yapılan reklamlardan ilham alarak hareket ettiğini söylemektedir. Bu da İnstagram’ın ne kadar güçlü bir reklam aracı olduğunun en iyi ispatıdır.
Mobil cihaz ve internet kullanan kişilerin geneli zamanının büyük bir kısmını İnstagram’da geçiriyor. Her bir kullanıcı da en az bir tane işletmeyi takip ettiği için kurumsal ve marka bilinirliği ön plana çıkıyor. Yüksek etkileşim oranına sahip bir hedef kitlesi olan hesaplar, hikâyelerinde paylaştıkları reklamlar ile firmanın müşteri sayısını kısa sürede artırabilirler.
Marka bilinirliğinizi en yüksek seviyeye taşımanız, hedeflenen kitleye en hızlı ve en doğru şekilde ulaşabilmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz. Sosyal medyanın gücünü en iyi şekilde kullanarak, işletmenizin daha da güçlenmesini sağlıyoruz.
İnstagram, sosyal medya alanları içerisinde en son kurulan platform olmasına rağmen büyük bir ivme yakalayarak büyük bir kitleye ulaşmıştır. Bu kitleyi en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için performans odaklı dijital çözümler sunuyoruz.
İnstagram’da reklam verilirken yaş, cinsiyet, davranış, konum ve ilgi alanları gibi kriterler belirlenir. Bu sayede hedef kitlenize en uygun reklamlar oluşturularak kısa sürede dikkat çekmeniz sağlanır. Reklam maliyetlerinizi büyük oranda düşüren İnstagram reklamları ile ziyaretçi sayınızı da artırabilirsiniz.
BU HİZMETİ PAYLAŞIN
Validation error occured. Please enter the fields and submit it again.
Thank You ! Your email has been delivered.