BANNER TASARIM

İstediğiniz ölçülerde reklam banner tasarımları hazırlanır, istediğiniz yere yüklenebilir.

  NEDİR?

Banner nedir?
Öncelikle bilmeyenler için banner nedir açıklayalım. Türkçe karşılığı manşet, başlık anlamına gelen banner web sitelerinin üst kısımlarında yer alan logo, slogan ve reklam gibi görsel ilgi çekici bölümdür. Genelde dikdörtgen kutucuk şeklinde olsa da farklı, ilgi çekici şekiller de kullanılabilir. Banner web sitesinden farlı bir şeydir. Sitemizle alakalı olmayan farklı konulardan da oluşabilir, farklı bir şeyi de tanıtabilir.

Bannerin Amacı Nedir?
Banner sitemizin ilk izlenimi için önemlidir. Girişte göze hitap etmesine bağlı olarak sitemizi zenginleştiren banner tasarımı aynı zamanda da site ziyaretçilerimize yol gösterici niteliktedir. Ek bilgi ya da püf noktaları da göstermemize yardımcı olur. Ya da tanıtımını yapmak istediğimiz konuyla, ürünle alakalı bilgi verme, ziyaretçilerin ilgisini çekme işlevini görür.

Banner Kullanmanın Avantajları Nelerdir?
Banner aynı zamanda tanıtımını yapmak istediğimiz ürünün ya da firmanın ilgi çekici bir şekilde tanıtımını yapmamızı da sağlar. Artık kendini göstermek, yükselişe geçmek isteyen markaların banner uygulamasını televizyon reklamlarından daha çok tercih ettiklerini görüyoruz. Günümüzde genç, yaşlı farkı olmaksızın internet kullanımının televizyondan daha yüksek olmasından dolayı banner daha çok tercih edilmektedir.
BU HİZMETİ PAYLAŞIN
Validation error occured. Please enter the fields and submit it again.
Thank You ! Your email has been delivered.