Hizmetlerimiz

Profesyonel olarak Web Tabanlı Yazılım, B2B/B2C, CRM, Özel Yazılım, Mobil Yazılım, Sosyal Medya Yönetimi, Google reklamı, SEO, Sunucu Kiralama, Hosting, Tasarım, Fotoğraf ve Video Çekimi, Animasyon, 360 video, Sanal Gerçeklik uygulamaları hazırlıyoruz.

WEB TASARIM

WEB TASARIM

Yönetim Panelli Site CMS

Uzman çalışanlarımız ile ürettiğimiz SN2 Yönetim Paneli sizlere sitenizi yönetebilme, düzenleyebilme imkanı sunmaktadır.

HOSTING & SUNUCU

HOSTING & SUNUCU

Barındırma ve Alan Adı

Sunucu kalitesinde Windows / Linux hosting hizmetleri veriyor ve .com / .com.tr / .ist alan adı tescillerini sizin adınıza takip ediyoruz.

E-TİCARET

E-TİCARET

B2B / B2C / C2C

E-ticaret kurulum, güncelleme, entegrasyon ve geliştirmeler konusunda uzman ekibimizle anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

ÖZEL YAZILIM

ÖZEL YAZILIM

Kodlama ve Entegrasyon

Kağıt üzerinde yada Excel gibi bilgisayar destekli programlarda tuttuğunuz günlük rutin işlerinizi özel yazılıma dönüştürüyor ve şirketinizin verimini arttırıyoruz.

REKLAM YÖNETİMİ

REKLAM YÖNETİMİ

Adwords, Yandex, Facebook, Instagram

Google Adwords, Yandex Direct, sosyal medya reklamları kurulumu ve optimizasyonu ile bütçe kullanımınızın verimli hale gelmesini sağlıyoruz.

SEO

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

Google, Yandex, Bing ve Yahoo arama motorlarında şirketinize organik yükselmeler sağlıyoruz ve ayda 5 kez sizlere konum raporu gönderiyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Twitter, Linkedin, Google+, Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz ve etkileşimleri sizlere raporluyoruz.

FOTO & VİDEO

FOTO & VİDEO

Fotoğraf, Video, Animasyon

Profesyonel ekipmanlar (ışıklandırma, manken, stüdyo, vb.) ve uzman personelle yapılan çekimler,istediğiniz biçimde montajlanır ve isterseniz animasyon ile geliştirilir.

OYUN GELİŞTİRME

OYUN GELİŞTİRME

Oyun Programlama, İçerik Üretimi

3D modelleme, texture, yapay zeka (AI) ve oyun motoru gibi konularda farklı çalışmalarımız bulunmaktadır.

 Mobil Uyumlu Tasarım

Siteniz masaüstü, dizüstü, tablet ve telefonların tümünde uyumlu görünür.

  %100 Yerli Yazılım

Kendi ürettiğimiz yönetim paneli yazılımı ile sitenizi güvenle yönetebilirsiniz.